02/09/2015 Site Haritası - İletişim
Haberler
 • Genel kurulumuzdan
 • ETİK Değişim Projesi
 • Plaket Töreni [Galeri]
 • ITB Berlin 2012 Raporu
 • ETİK Turizm Raporu
 • ETİK Etkinlik Raporu
 • Basında ETİK
 • Basın Odası
 • Duyurular
 • Sirküler
 • Genelgeler
 • İstatistikler
 • Fuarlar Takvimi
 • Toplantı Notları
 • Turizm Yönetmeliği
 • Kültür Turizm - Bilgi
 • BAŞKAN’IN MESAJI
 • Mevzuat
 • İnsan Kaynakları
 • Sponsorlar
 • Linkler
ETİK Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği
Mithatpaşa Cad. No.130 Opera Apt. K. 4 D.7
35260 Konak - İZMİR
Tel: 90 232 489 47 77 & Fax: 90 232 441 11 63
email: info@etik.org.tr
Egeli turizmci sezona “merhaba” dedi
Ege’de turizm sezonunun açılış töreninde konuşan Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İşler, Ege Bölgesi’nin tanıtımının devlet politikası haline gelmesi, pazarlanması gerektiğini söyledi. 2012 yılının “kriz yılı” olacağına dikkat çeken İşler, “Doğal ve arkeolojik sit ağırlıklı bölgemizin kitlesel turizm yanında butik tarzda gelişimi için konaklama tesislerini geliştirmek gerekiyor” dedi. İşler, turizmin laik ve demokratik Türkiye’nin sigortası olduğunu vurguladı.

Egeli turizmciler, Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) başkanlığında,
Sürmeli Efes Resort Hotel ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Yaza Merhaba ve Geleneksel 4. Acenta Plaket Töreni” etkinliğiyle sezon açtı. Etkinliğe İzmir Vali Yardımcısı Haluk Tunçsu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı, Çeşme Kaymakamı İnci Sezer Becel, Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altıngün, Bayındır Belediye Başkanı Mehmet Kertiş, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz, İZKA ve EXPO Genel Sekreteri Ergüder Can, ETİK Başkan Yardımcısı Bülent Tercan, ETİK Genel Sekreteri Sevda Zorlu, ETİK Yönetim Kurulu Üyeleri Haluk Nişlioğlu, Faik Alsaç ve Cazim Alaybaşı ile ETİK üyesi turizmciler ve acenta yetkilileri katıldı.

Sürmeli Efes Resort Hotel Genel Müdürü Sadun Alp, bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen etkinliğe ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Alp, ülke ve bölge turizmin gelişmesi için büyük çaba harcayan Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği yöneticilerini kutladığını belirterek bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

ETİK Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, sezon açılış etkinliğinde yaptığı konuşmada, 2012 yılının ciddi anlamda kriz yılı olacağına dikkat çekti. İşler, turizmde artış beklentisinin ülke genelinde yüzde 4 - 5, Ege olarak yüzde 9 - 10 civarında olacağını belirtti. Ülkenin sosyal yaşamında da turizmin büyük etkisi olduğunu belirten Mehmet İşler, “Bu ülkenin laik ve demokratik olması yolunda turizm en önemli sigorta görevi görmektedir” dedi.

Turizm sektörünün yarattığı yıllık 25 milyar dolarlık kaynak ve 30 milyonu aşkın turist kapasitesiyle gerçek bir istihdam deposu haline geldiğini kaydeden İşler, “Bugün yüzde 14 işsizliğin olduğu bu ülkede sektör olarak bu açığın kapanmasında en önemli rolü üstlenmeye devam edeceğiz” dedi. ETİK Başkanı Mehmet İşler, “Yüzde 98 yerli malı kullanan sektör olarak yerine ihracatı değil yerinde ihracat yaparak toplam ihracatta yüzde 25 paya sahibiz. Bugün turizm olmasaydı cari açık yüzde 25 fazla olurdu” görüşünü dile getirdi.

Turizmciler TOBB’la birleşiyor

Turizm sektörünün çok yakında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile bütünleşerek farklı bir ufka kavuşacağını söyleyen ETİK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İşler, TOBB ile önemli bir çalışmanın arifesinde olduklarını belirtti. İşler, “Sektörümüz TOBB ile birleşerek büyük bir güç kazanacak. Kendine ufuk açacağı gibi, bu turizm sektörü için büyük bir devrim olacak. Sektörümüz bu gelişmeyle kendini daha farklı disipline edecek, kalitemiz, çıtamız yükselecek” dedi.

Sektör için bakanlık belgesi gücünün arttırılması gerektiğine de dikkat çeken İşler, Ege Bölgesi’nin tanıtımının devlet politikası haline gelmesi, pazarlanması gerektiğini söyledi. 45 bin yatağa sahip Ege Bölgesi’nin 10 milyon turist hedefi için tanıtıma, yatırıma, acil tahsise ihtiyaç duyduğunu vurgulayan İşler, “Doğal ve arkeolojik sit ağırlıklı bölgemizin kitlesel turizm yanında butik tarzda gelişimi için konaklama tesislerini geliştirmek ve daha çok tanıtım yapılması gerekiyor” diye konuştu.

ETİK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İşler, turizmcilerin bakanlığın gayretleriyle bugün ihracatçı sayıldıklarını, KOBİ kapsamına alınarak avantajlarından yararlanmaya başladıklarını belirtti. EXPO çalışmalarının bölge turizmi için büyük bir gelişme olduğunun altını çizen İşler, turizmcilerin bu sürece mutlaka destek olması gerektiğini dile getirdi.

Türkiye’de turizmin başladığı bölge

Kuşadası ve Selçuk’un Türkiye’de turizmin başladığı bölge olduğunu belirten İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz, bakanlığın İzmir’in turizmde hak ettiği noktaya gelmesi için yoğun bir çalışma içinde olduğunu vurguladı. İzmir’in turizm için her türlü değere sahip olduğunu belirten Ediz, yapılacak uluslar arası tanıtımlarla bölgede turizmi daha iyi noktalara getireceklerini söyledi. “Bunun için Bakanlığımız, yerel yönetimler, kaymakamlıklarınız el ele çalışmayı sürdürmeli” dedi.

Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün de “Bulunduğumuz bölge İyonya’nın merkezi” derken, Ege Bölgesi’nin tarihi coğrafyasında çok derin izler bırakılan bir bölgede olmanın gurur verici olduğunu söyledi. ETİK’in ülke ve bölge turizminin gelişmesi için gösterdiği çabayı öven Altungün, “Bölgemiz ülke turizminin en iddialı bölgesidir” diye konuştu.

Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı da bu etkinliğin ilçesinde düzenlenmesinden mutluluk duyduğunu belirterek kültür turizminin çok önemli bir noktada olduğunu söyledi. Turizmin Türkiye ekonomisinin en aktif elemanlarından birisi olduğuna değinen Boyacı, “Turizm bacasız sanayi ve Türkiye tam bir açık hava müzesi. Bir yanda doğa, bir yanda kültür, tarih turizmi. Ne arasak hepsi burada var. Turizmde tanıtımı hem devlet hem sektör olarak el ele yaptık bugüne kadar. Bu faaliyetler artarak sürecek” dedi.

Ege’nin ve İzmir’in turizmde büyük avantajlara sahip olduğunu belirten İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sırrı Aydoğan ise “EXPO 2020’ye aday olduğumuzu asla aklınızdan çıkartmayın, unutmayın. Tesislerinizde kimi konuk ettiğinizi bilemezsiniz. Onun için tesislerinizde EXPO’yu mutlaka destekleyin. EXPO’yu alırsak gelen misafirler 6 ile 8 ay arasında mutlaka kentimizi tanıyacaklar. Bu hepimize fayda yaratacak bir süreç olacak” diye konuştu. Aydoğan, 2015 EXPO’sunu alınamasa da yapılan çalışmaların İzmir turizmine büyük katkısı olduğuna inandığını söyledi.

Turizmi evin içindeki bir kristal vazoya benzeten İzmir Vali Yardımcısı Haluk Tunçsu da “Evin en kıymetli unsurunu korursanız değer kazanır. Turizm şehrin en kıymetli eserini yabancılara sunma sanatıdır” dedi. Tunçsu, İzmir’in bütün değerleriyle, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 2023 planlamasıyla deniz, güneş, kum ve termalle büyük bir yapılanmaya hazır olduğunu kaydetti.

Etkinlikte, yaptıkları çalışmalardan dolayı Acun Travel, Anea Travel, Anı Tour, Diana Travel, Dorak Tours, ETS Tur, Hotels4u, HST Travel, ITM Travel, Logic Tours, Mastur Travel, Meeting Point Turkey , Mika Tur, Ni̇lüfer Travel, On Holiday Group, Peninsula Tours, Sea Travel , Siba Tours, Tantur Turi̇zm Seyahat A.Ş, Tati̇l.Com, Ten Tour, Tez Tour, Thistle Travel, TTA Travel, Vi̇zyon Tur ve ALBAŞ Taşımacılık yetkililerine plaketleri törenle verildi. ETİK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İşler, turizm sektöründe tur operatörleriyle konaklama sektörünün birlikteliğinin önemli olduğunu vurguladı. İşler, “Acentacılık, ulaştırma ve konaklama sektörünün iç içe olmasından, turisti getiren ve ağırlayanların işbirliğinden çok mutluyuz” dedi.

Tur operatörleri ve taşımacılık sektörünün ardından turizme katkı ve hizmet sunan kişilere ETİK’in plaketleri de törenle verildi. Etkinlikte sektöre yaptıkları katkıdan ve turizmcilere verdikleri desteklerden dolayı İzmir Vali Yardımcısı Haluk Tunçsu’ya, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz’e, Cittaslow çalışmalarıyla beldenin adını dünyaya duyuran, Türkiye’nin Cittaslow başkenti Seferihisar’ın Belediye Başkanı Tunç Soyer’e, Foça’ya kültür turizmi alanında farklı bir vizyon katan Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’a, termal tesisleri ve çiçek festivaliyle dikkatleri toplayan Bayındır Belediye Başkanı Mehmet Kertiş’e, İzmir turizmine ve turizmcisine özellikle su ve katı atık bedelleri konusunda verdikleri destek nedeniyle İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sırrı Aydoğan’a, Ege’de turizmin başladığı yer olan Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün’e ve Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı’ya konukseverlikleri ve ev sahiplikleri için, turizm sektörünün duayenlerinden Soner Kromer’e sektöre verdiği emek nedeniyle plaketler verildi.

Turizmcilerin havai fişek ve lazer gösterileriyle renklenen “Yaza merhaba” etkinliği, Pi Latin grubunun Kübalı sanatçıların seslendirdiği Latin ezgileri eşliğinde geç saatlere kadar sürdü. • ETİK VE BECKER İZMİR SPOR TURİZMİ İÇİN EL ELE VERDİ…
  Devamı için tıklayınız
 • BÜLENT TERCAN EGE FİNANS PROGRAMI'NA KONUK OLDU
  Devamı için tıklayınız
 • “DOLULUKLAR YÜZDE 100’ E YAKLAŞMIŞ DURUMDA”
  Devamı için tıklayınız
 • İŞLER; AQUA FANTASY, TURZMİN GÜLEN YÜZÜ OLMAYI HAK ETMİŞTİR
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK BAŞKANI YİNE VE YENİDEN MEHMET İŞLER…
  Devamı için tıklayınız
 • Devamı için tıklayınız
 • İŞLER: DÜNYA MİRAS LİSTESİ’NDE ARTIK EFES TE VAR
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, BAYRAKLI HILTON GARDEN INN BARET PARTİSİ’NE KATILDI
  Devamı için tıklayınız
 • TURİZM SEKTÖRÜ SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
  Devamı için tıklayınız
 • MEHMET İŞLER EGE TV - EGE FİNANS PROGRAMINA KONUK OLDU
  Devamı için tıklayınız
 • MEHMET İŞLER EGE TV SORA SORA PROGRAMINA KONUK OLDU
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK ve SECRET CV PROTOKOL ANLAŞMASI İMZALADI
  Devamı için tıklayınız
 • İŞLER: SELÇUK TÜRKİYE’NİN MEDARI İFTİHARI OLDU
  Devamı için tıklayınız
 • TURİZM SEZONU ÖNCESİ TURİZM SEKTÖRÜNE MORAL…
  Devamı için tıklayınız
 • İZMİR TURİZMİ DİBE VURDU!..
  Devamı için tıklayınız
 • TURİZM HAFTASI ÖDÜL TÖRENİYLE SON BULDU
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK YILIN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI’NI SEÇTİ!..
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, YEŞİL YILDIZLILARA ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLEDİ!..
  Devamı için tıklayınız
 • TURİZM HAFTASI AÇILIŞI SELÇUK’TA BAŞLADI!..
  Devamı için tıklayınız
 • TURİZM HAFTASI “İLK KEZ” ULUSLAR ARASI BOYUT KAZANDI!..
  Devamı için tıklayınız
 • MARIA EKMEKÇİOĞLU ETİK İŞBİRLİĞİYLE İZMİR’DE!...
  Devamı için tıklayınız
 • İŞLER, TURİZMİN GELECEĞİ İÇİN DESTEK BEKLİYOR!..
  Devamı için tıklayınız
 • ÜNSEVER, “KONUT GÖRÜNÜMLÜ SAHTE İŞLETMELER VAR”
  Devamı için tıklayınız
 • İZMİR KRUVAZİYER TURİZMİ 2015’TE KAN KAYBINA DEVAM EDİYOR!..
  Devamı için tıklayınız
 • İZMİR DENİZYOLU GİRİŞLERİ 2015 ŞUBAT AYINDA YÜZDE 50 ORANINDA DEĞER KAYBETTİ!..
  Devamı için tıklayınız
 • EKMEKÇİOĞLU “ETİK” İLE İZMİR'İ TANITACAK
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, İZMİR TURİZMİNİ MASAYA YATIRDI
  Devamı için tıklayınız
 • E – VİZE, TUR OPERATÖRLERİNİN BELİNİ BÜKÜYOR !
  Devamı için tıklayınız
 • İZMİR, 2015 OCAK AYI HAVAYOLU VE DENİZYOLU GİRİŞLERİNDE DÜŞÜŞ YAŞADI!
  Devamı için tıklayınız
 • İZMİR TURİZMİ ÖKSÜZ BIRAKILIYOR
  Devamı için tıklayınız
 • İŞLER: “VİZE SORUNU ORTADAN KALKAR”
  Devamı için tıklayınız
 • İZMİR KONUT SATIŞLARINDA DA SINIFTA KALDI
  Devamı için tıklayınız
 • EMITT 2015 FUARI’NDA GÜNDEM “İZMİR TURİZMİ…”
  Devamı için tıklayınız
 • HALUK ALAY: "2015 ZOR BİR SENE OLACAK"
  Devamı için tıklayınız
 • ÜLKE TURİZMİ İÇİN TEHLİKE ÇANLARI ÇALIYOR!..
  Devamı için tıklayınız
 • MEHMET İŞLER YENİGÜN TV'YE KONUK OLDU
  Devamı için tıklayınız
 • MEHMET İŞLER EGE TV'YE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, EGE TURİZMİNİ UTRECHT’TE TEMSİL EDİYOR
  Devamı için tıklayınız
 • MEHMET İŞLER’DEN FRANSA İÇİN TAZİYE MESAJI
  Devamı için tıklayınız
 • MEHMET İŞLER, ŞEHİT POLİS İÇİN TAZİYEDE BULUNDU
  Devamı için tıklayınız
 • FOÇA TUDER’DE GÜNDEM “MÜZE”
  Devamı için tıklayınız
 • MEHMET İŞLER EGE TV'YE KONUK OLDU
  Devamı için tıklayınız
 • MEHMET İŞLER SKY TV'YE KONUK OLDU
  Devamı için tıklayınız
 • Mehmet İŞLER, Sağlık Turizmi İçin Reçeteyi Sundu
  Devamı için tıklayınız
 • Foça TUDER Hız Kesmiyor
  Devamı için tıklayınız
 • BÜLENT TERCAN EGE TV'YE KONUK OLDU
  Devamı için tıklayınız
 • FOÇA TUDER’DEN İZSU’YA “SU” ÖNERİSİ
  Devamı için tıklayınız
 • MEHMET İŞLER, SKY TV'YE KONUK OLDU
  Devamı için tıklayınız
 • ŞİNASİ AKÇAY, EGE TV'YE KONUK OLDU
  Devamı için tıklayınız
 • MEHMET İŞLER, EGE TV'YE KONUK OLDU
  Devamı için tıklayınız
 • TRAVEL TURKEY İZMİR KAPILARINI AÇTI; AMA…..
  Devamı için tıklayınız
 • İZMİR'İN 2014 TURİZM KARNESİ ZAYIF
  Devamı için tıklayınız
 • Mehmet İşler Kanal 35 Yeni vizyon Programında Turizmle İlgili Merak Edilenleri Yorumladı
  Devamı için tıklayınız
 • TERMAL TURİZMİ, İZMİR’İN OLMAZSA OLMAZLARI ARASINDADIR
  Devamı için tıklayınız
 • Exclusive 16'ıncı Sayısı Yayımlandı
  Devamı için tıklayınız
 • Mehmet İşler Kanal 35'e Turizm Sezonunu Değerlendirdi
  Devamı için tıklayınız
 • Exclusive 15 Özel Sayısı Yayımlandı
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Kızılcan Samsun Turizmini Parlatacak
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Bu Uygulama Yarardan Çok Zarar Getirebilir
  Devamı için tıklayınız
 • Etik Yönetiminden Konak Belediye Başkanı’na Ziyaret
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Exclusive Turizm Raporu 14’üncü Sayısı Yayımlandı
  Devamı için tıklayınız
 • Şinasi Akçay Ege Tv'ye Konuk Oldu
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Exclusive Turizm Raporu 13’üncü Sayısı Yayımlandı
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Bülten Temmuz Sayısı Yayımlandı
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir Tanımı İçin Güç Birliği Toplantısı
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Exclusive Turizm Raporu 12’inci Sayısı Yayımlandı
  Devamı için tıklayınız
 • Ramazan Bayramı'nda Yurtiçi Seyahatin Gözdesi İzmir Oldu
  Devamı için tıklayınız
 • “Mövenpick Hotel Izmir“ Türkiye’nin En İyi İş Oteli Seçildi
  Devamı için tıklayınız
 • Erdal Tontu Hayatını Kaybetti
  Devamı için tıklayınız
 • Aqua Fantasy Çifte Ödüllü
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir Turizmine 207 Odalı Yeni Soluk
  Devamı için tıklayınız
 • Baylan Otel'e 'Mükemmellik' Ödülü
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Exclusive Turizm Raporu 11’inci Sayısı Yayımlandı
  Devamı için tıklayınız
 • Turizmin ‘Yeşil’lenmesi Yarınlar İçin Umut Verici
  Devamı için tıklayınız
 • TUI Üyelerinden Pamucak Temizliği
  Devamı için tıklayınız
 • Mövenpick Hotel İzmir 'Yeşil Yıldızlı' Oldu
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Exclusive Turizm Raporu 10’uncu Sayısı Yayımlandı
  Devamı için tıklayınız
 • Yeşil Yıldızlı Tesisler Rekabet Gücünü Daha da Arttıracak
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK İzmir Vision II Turizm Raporu Yayımlandı (Nisan-Haziran 2014)
  Devamı için tıklayınız
 • Doluluklar Düşmesine Rağmen Sektör 45 bin Yeni Yatak Teşviği Aldı
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Exclusive Turizm Raporu 9’uncu Sayısı Yayımlandı
  Devamı için tıklayınız
 • Turizm Konseyi'ne Büyükşehir’den Veto
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler: İzmir Her Yıl 85 Milyar Dolara Yakın Gelir Üretiyor
  Devamı için tıklayınız
 • Şinasi Akçay, Ege Tv'ye Konuk Oldu
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: İzmir, Türkiye Turizminin Olmazsa Olmazıdır
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Exclusive Turizm Raporu 8’inci Sayısı Yayımlandı
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, Ege Tv'de Nedim Atilla'nın Konuğu Oldu
  Devamı için tıklayınız
 • Soma Yardım Kampanyası İçin Hesap Numaraları...
  Devamı için tıklayınız
 • Ege’nin Kaybolan Lezzetlerine Bakanlık Sahip Çıktı
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Exclusive Turizm Raporu 6’ıncı Sayısı Yayımlandı
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Exclusive Turizm Raporu 5’inci Sayısı Yayımlandı
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, Kanal 35’te Yeni Sezonu Değerlendirdi
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, Sky Tv'de 'Hayatın Nabzı' Programının Konuğu Oldu
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Exclusive Yönetim Raporları 4. Sayısı Yayınlandı
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, Ege Tv'de 'Güne Bakış' Programına Katıldı
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Exclusive Yönetim Raporları 3. Sayısı Yayınlandı
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK'ten Soma'ya Destek
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, Yenigün Tv'de Belma Şahaner'in Konuğu Oldu
  Devamı için tıklayınız
 • Türkiye turizmi için 7,5 milyon Euro hibe eğitim desteği geliyor
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Exclusive Yönetim Raporu Yayınlandı
  Devamı için tıklayınız
 • İşler, Sendikacı Yahyaoğlu’nun iddialarına cevap verdi
  Devamı için tıklayınız
 • İşler’den ‘Yeşil Yıldız’ Tavsiyesi
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: “Her Şey Dahil Turizmin Güvencesi”
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Turizmci Katkı Koyuyor, Karşılık Bulamıyor
  Devamı için tıklayınız
 • 6. İzmir Turizm Ödülleri Sahiplerini Buldu
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Başıboş Sokak Köpekleri Kent Adına Olumsuz Algı
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, Ege Tv'de 'Hayat Sevince Güzel' Programına Konuk Oldu
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, Ege Tv’de 'Turizm Haftası' Açılışı Haberinde Konuştu
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK İzmir Turizm Raporu Yayınlandı
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, Yeni Asır Tv'de 'Turizm Haftası' Özel Programına Konuk Oldu
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK’in Çağrısına Vali Toprak’tan Yanıt
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: İzmir Turizmi Kan Kaybediyor
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, A HABER'e Konuk Oldu
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, Yeni Asır Tv'ye konuk oldu
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir Turizminde Şubat Ayı Bereketi
  Devamı için tıklayınız
 • ITB Berlin Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, Ekonomi Dergisi’ne önemli açıklamalarda bulundu
  Devamı için tıklayınız
 • ITB Berlin’e İzmir çıkarması
  Devamı için tıklayınız
 • İşler; Yap-İşlet-Devret modelinde vergi uygulaması eski haline dönmeli
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK’ten Brüksel’de İzmir tanıtım atağı
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir turizmi 2014’e düşüşle başladı
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler; EMITT'te olmamak İzmir için büyük ayıp!
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler; Yüksek kurun turizme faydası yok
  Devamı için tıklayınız
 • Turizmciler kura karşı fiyat sabitledi
  Devamı için tıklayınız
 • İşler, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutladı
  Devamı için tıklayınız
 • Şahbaz: İzmir’e 2013’te havadan turist yağdı
  Devamı için tıklayınız
 • Muğla tarihinin turist rekorunu kırdı
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, Ege Tv'ye konuk oldu
  Devamı için tıklayınız
 • Uğur Şahbaz: İzmir büyümesini sürdürmeli
  Devamı için tıklayınız
 • 2014 erken rezervasyon dönemi resmen başladı
  Devamı için tıklayınız
 • Özel resepsiyonda Türk-Yunan dostluk rüzgarı
  Devamı için tıklayınız
 • Turizm sektörünün dünü, bugünü, geleceği ETİK panelinde konuşuldu
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, Travel Turkey İzmir’i teknoloji ile buluşturacak
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, Travel Turkey İzmir'e hazır
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, Ege Tv'ye konuk oldu
  Devamı için tıklayınız
 • Turizmciler, Resort Turizm Kongresi'nin kokteylinde buluştu
  Devamı için tıklayınız
 • EXPO 2020 seçiminde İzmir, ikinci turda elendi
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, Sky Tv'ye konuk oldu
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Kredi kartı sınırlamaları turizmi engellememeli
  Devamı için tıklayınız
 • Sevda Zorlu: İzmir kapasitesini doldurdu, yatırım bekliyor
  Devamı için tıklayınız
 • Bülent Tercan, Ege Tv'ye konuk oldu
  Devamı için tıklayınız
 • İsviçreli tur operatörleri gala yemeğinde buluştu
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir turizmine İsviçre dopingi
  Devamı için tıklayınız
 • WTM Londra Fuarı kapılarını açtı
  Devamı için tıklayınız
 • Renaissance Otel İzmir’de açıldı
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Bakanımızın ziyareti hepimizi mutlu etti
  Devamı için tıklayınız
 • Expo gönüllüsü Vali Yardımcısına ETİK ziyareti
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Balçova Termal sektöre bırakılmalı
  Devamı için tıklayınız
 • Turizme bayram dopingi!
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler; “Foça turizmi canlandırılmalı”
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler: Bu talana dur deyin!
  Devamı için tıklayınız
 • TÜROFED yönetimi Yunanlı turizmcilerle bir araya geldi
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler: Tepekule ve Smyrna için harekete geçilmeli
  Devamı için tıklayınız
 • Hollanda Prensesi Laurentien’in tercihi Aqua Fantasy Otel oldu
  Devamı için tıklayınız
 • Türkiye, sivil havacılıkta atağa geçti
  Devamı için tıklayınız
 • Tercan: İzmir'e turizmci başkan gerek
  Devamı için tıklayınız
 • İngiliz turist sayısında artış devam ediyor
  Devamı için tıklayınız
 • Türkiye, 8 ayda yüzde10 büyüdü
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, "Yüksek KDV sektörün belini büküyor"
  Devamı için tıklayınız
 • İngiliz ve İtalyanlar İzmir’i sevdi
  Devamı için tıklayınız
 • Finli ve Estonyalı gazetecilerden Expo desteği
  Devamı için tıklayınız
 • TÜROFED, Çalışma Bakanlığı İş Teftiş Kurulu ile işbirliği yapacak
  Devamı için tıklayınız
 • İşler, “Basmane’deki denetimler sıklaştırılmalı”
  Devamı için tıklayınız
 • TÜROFED’in Ağustos ayı bülteni yayınlandı
  Devamı için tıklayınız
 • Sun Express-TÜROFED sporsorluk görüşmesi
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Turizm, cari açığın yüzde 25'ini kapatan bir sektör
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler: Ömer Çelik'i İzmir'e bekliyoruz
  Devamı için tıklayınız
 • Başkan İşler, A HABER'e turizm sezonunu değerlendirdi
  Devamı için tıklayınız
 • İşler, Yeni Asır Tv'ye konuk oldu
  Devamı için tıklayınız
 • Tercan: Turizmciyi bunaltmayın
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, Vali Toprak’a ‘Hoş geldin’ ziyareti gerçekleştirdi
  Devamı için tıklayınız
 • Turizmciler dikkat, gelir vergisi kanunu değişiyor
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, Sefaradları ağırladı
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Sigorta şirketleri sektörleri fişliyor
  Devamı için tıklayınız
 • Vali Kıraç’tan ETİK’e veda ziyareti
  Devamı için tıklayınız
 • Merkez Bankası: Turizm geliri ilk çeyrekte yüzde 38.5 arttı
  Devamı için tıklayınız
 • Turizmciler "yaza merhaba" dedi
  Devamı için tıklayınız
 • Moskova’da Türkiye gecesi
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, Almanya ile online turizm yapacak
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: “Rezidanslar turizmin belini büküyor”
  Devamı için tıklayınız
 • İŞLER: Marble, İzmir’in bereketi oldu
  Devamı için tıklayınız
 • Türk Mutfağı İzmir'de markalaşacak
  Devamı için tıklayınız
 • Kanun kabul edildi, kamuya ait sosyal tesisler satılabilecek
  Devamı için tıklayınız
 • Türk turizmdeki hukuksal sorunlar düzenlenecek çalıştayda masaya yatırılacak
  Devamı için tıklayınız
 • Türk turizmciler küresel etik ilkelere imza attı
  Devamı için tıklayınız
 • Komşu ile EXPO işbirliği
  Devamı için tıklayınız
 • Dünya Turizm Örgütü’nden EXPO’ya tam destek
  Devamı için tıklayınız
 • Dünya Turizm Örgütü Çeşme’de toplanıyor
  Devamı için tıklayınız
 • Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı (MARBLE) kapılarını açıyor
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, İzmir’in yetkililerine seslendi!
  Devamı için tıklayınız
 • MITT Moskova fuarı kapılarını açtı
  Devamı için tıklayınız
 • Şubat ayında Almanya pazarında en çok hangi destinasyonlar sattı?
  Devamı için tıklayınız
 • TÜROFED Yönetim Kurulu Toplantısı İzmir'de gerçekleştirildi
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Alman pazarından Ege'ye ilgi yüzde 4 artacak
  Devamı için tıklayınız
 • ITB'de büyük başarı: Türkiye standı Avrupa'nın en iyisi seçildi
  Devamı için tıklayınız
 • EXPO RÜZGÂRI ITB BERLİN’DE ESECEK
  Devamı için tıklayınız
 • TÜROFED’in Şubat ayı bülteni yayınlandı
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir üç yeni turizm alanı daha kazanıyor
  Devamı için tıklayınız
 • İŞLER: “KAPIMIZ HERKESE SONUNA KADAR AÇIK”
  Devamı için tıklayınız
 • Türk turizmi 2013 yılına dev artış oranıyla başladı
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK’TEN TURİZMDE CALYPSO MODELİ ÖNERİSİ
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK BASKILARI SONUÇ VERDİ: DÜNYA TURİZMCİLERİ ÇEŞME'DE BULUŞACAK
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, EMITT FUARI'NDA
  Devamı için tıklayınız
 • İŞLER: ATILAN TAŞ İLE ÜRKÜTÜLEN KUŞA DEĞMEYEN UYGULAMALARDAN VAZGEÇİLMELİ
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, EXPO 2020 TANITIMINI FİNLANDİYA’YA TAŞIDI
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, HOLLANDA FUARI’NDA EXPO’YU TANITTI
  Devamı için tıklayınız
 • Bakan Günay 2013 yılı için ziyaretçi sayısı ve gelir hedefimizi açıkladı
  Devamı için tıklayınız
 • Ulusoy: Türkiye'nin gerçek turizm geliri kişibaşı 750 dolar düzeyinde
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: İzmir’in ödeyeceği bedel yüksek olacak
  Devamı için tıklayınız
 • Yeni Yıla Otelciler Başkan Tartan’la el ele girdiler
  Devamı için tıklayınız
 • Bie Genel Sekteri Loscartales İzmir'de
  Devamı için tıklayınız
 • TRAVEL TURKEY GALA YEMEĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  Devamı için tıklayınız
 • İZMİR FUARLAR KENTİ OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA GÖSTERMİŞTİR
  Devamı için tıklayınız
 • Cumhur Güven Taşbaşı:
  Devamı için tıklayınız
 • Turizmciler Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı'nda 6'ıncı kez bir arada
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, TRAVEL TURKEY İZMİR’E HAZIR
  Devamı için tıklayınız
 • Travel Turkey 6 Aralık'ta başlıyor
  Devamı için tıklayınız
 • Travel Turkey İzmir Furına 700den Fazla Firma Katılacak
  Devamı için tıklayınız
 • EXPO Sunumu Büyüledi
  Devamı için tıklayınız
 • Günay, Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Turizm Gelirindeki Yanlış Hesabı Anlattı
  Devamı için tıklayınız
 • UNWTO Kent Turizmi Zirvesi başladı
  Devamı için tıklayınız
 • Turizmciler Türkiye'nin WTM 2012 Performansını Değerlendirdi
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK'TEN LONDRA ÇIKARTMASI
  Devamı için tıklayınız
 • EXPO 2020 VİTRİNİ LONDRA’DA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
  Devamı için tıklayınız
 • Adnan Saygun’da Berlin Gençlik Orkestrası şöleni
  Devamı için tıklayınız
 • İçişleri Bakanlığı'ndan otellere bayrak uyarısı geldi
  Devamı için tıklayınız
 • Sağlık turizmi 1 milyar dolar getirdi, gelecek için umut oldu
  Devamı için tıklayınız
 • Kurban bayramı öncesi tatile çıkan karlı çıkacak
  Devamı için tıklayınız
 • Turizmciler 10 günlük bayram tatilinin netleşmesini bekliyor
  Devamı için tıklayınız
 • 81. İzmir Enternasyonal Fuarı açıldı
  Devamı için tıklayınız
 • TÜİK'in 'Yurtiçi Turizm Araştırması' açıklandı
  Devamı için tıklayınız
 • TUI Travel PLC 3 binden fazla oteli sertifikalandıracak
  Devamı için tıklayınız
 • Kemeraltı ve Karşıyaka'da "Alışveriş Festivali" düzenlenecek
  Devamı için tıklayınız
 • Türkiye'ye gelen turist sayısı Ocak - Temmuz döneminde yüzde 1,87 düştü
  Devamı için tıklayınız
 • 81. İzmir Enternasyonal Fuarı açılıyor
  Devamı için tıklayınız
 • Turizmciler kendi istatistiklerini tutmak için kolları sıvadı
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir kruvaziyer turizmi 500 bine ulaştı!
  Devamı için tıklayınız
 • Sağlık turizminde hangi alanda ne kadar destek var?
  Devamı için tıklayınız
 • Ege'de fiyatları 1 milyon ile 80 milyon arasında değişen 734 otel satılık
  Devamı için tıklayınız
 • Foça'da otel için yatırımcı aranıyor
  Devamı için tıklayınız
 • Travel Turkey İzmir'e katılım için KOSGEB desteği verilecek
  Devamı için tıklayınız
 • Günay: Turizmdeki düşüşü son dakika ile telafi ederiz
  Devamı için tıklayınız
 • Haziran'da turist sayısı arttı
  Devamı için tıklayınız
 • Ramazan'da tatil talebi yüzde 25 arttı
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir: 4 kruvaziyer, 13 bin 626 turist
  Devamı için tıklayınız
 • Yargıtay'dan sahte alkol sanıklarına müebbet hapis cezası
  Devamı için tıklayınız
 • Türkiye'nin turizm geliri beş ayda yüzde 5.4 azaldı
  Devamı için tıklayınız
 • Seatrade Türk Kruvaziyer Forumu İzmir'de yapıldı
  Devamı için tıklayınız
 • Barışı fabrikalar değil turizm getirir
  Devamı için tıklayınız
 • Foça'daki eski Fransız Tatil Köyü turizme kazandırılacak
  Devamı için tıklayınız
 • Sağlık turizmi döviz kazandırıcı hizmet kapsamına alındı
  Devamı için tıklayınız
 • Turizmciler stadın yerine AVM'yi istemiyor
  Devamı için tıklayınız
 • Antik kentlerde sahne sanatları festi̇vali̇ düzenleniyor
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir Arkeoloji Müzesi e-müze olacak
  Devamı için tıklayınız
 • Kültür ve Turizm Bakanlığı telif haklarında yeni düzenlemeye gidiyor
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir-Manisa Kırsal Turizm Çalıştayı düzenlenecek
  Devamı için tıklayınız
 • Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu yenileniyor
  Devamı için tıklayınız
 • Enuygun.com: Antalya’da İzmir’in 10 katı yabancı turist var
  Devamı için tıklayınız
 • Yabancı ziyaretçi sayısındaki düşüş mayıs ayında da sürdü
  Devamı için tıklayınız
 • Çeşme'ye 3 bin 600 yatak geliyor
  Devamı için tıklayınız
 • 2012 yılının Mavi Bayrak töreni Seferihisar'da yapıldı
  Devamı için tıklayınız
 • UNWTO: Türkiye 2011 yılında altıncı saraya yükseldi
  Devamı için tıklayınız
 • Türk turizminde tarihi gün! Türkiye Turizm Meclisi kuruldu
  Devamı için tıklayınız
 • Türkiye Turizm Sektör Birlikteliği Kuruluş İlkeleri Bildirgesi İmzalandı
  Devamı için tıklayınız
 • Turizm örgütleri Günay'ın başkanlığında bir araya geliyor
  Devamı için tıklayınız
 • Kamu arazileri için yeni sistem geliyor; kıymetli arsa ve binalar özel sektöre geçecek
  Devamı için tıklayınız
 • Turizmi kapsayan teşvik düzenlemesi resmen yürürlüğe girdi
  Devamı için tıklayınız
 • Cumhurbaşkanı Gül EXPO 2020 için neler yapılması gerektiğini anlattı
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Yunan adalarına vizesiz geçiş aldatmaca
  Devamı için tıklayınız
 • Gelir İdaresi Başkanlığı turizmcilerin gelirlerini mercek altına alacak
  Devamı için tıklayınız
 • Milli Eğitim Bakanlığı tatil süresini kısaltacak
  Devamı için tıklayınız
 • EXPO 2020 İzmir için ikinci sunum Paris'te yapıldı
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Turizmsiz EXPO olmaz
  Devamı için tıklayınız
 • Egeli turizmcinin gözü Travelife Ödülleri'nde
  Devamı için tıklayınız
 • Konaklama tesislerinin ciro endeksi yüzde 2.8 arttı
  Devamı için tıklayınız
 • EXPO Kanunu TBMM'de kabul edildi
  Devamı için tıklayınız
 • Tercan: Çeşme'de turizm atmosferi ortadan kalktı
  Devamı için tıklayınız
 • Üç ayda 1 milyar TL'lik otel yatırımı için ruhsat çıktı
  Devamı için tıklayınız
 • 7 birlik bir çatıda!
  Devamı için tıklayınız
 • Tercan: ÇEŞTOB Başkanlığı'na adayım
  Devamı için tıklayınız
 • "Olağan genel kurul değil, Türkiye turizm platformu"
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK'in genel kurulu turizm zirvesine dönüşecek
  Devamı için tıklayınız
 • Bakan Günay, TÜROFED üyeleriyle buluştu
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir'in simgesi Saat Kulesi'ne çirkin saldırı
  Devamı için tıklayınız
 • Özgener, Yorgancılar ve Kestelli istifa etti
  Devamı için tıklayınız
 • Mavi Bayrak almaya hak kazanan plaj, marina ve yatlar belli oldu
  Devamı için tıklayınız
 • Egeli turizmci sezona “merhaba” dedi
  Devamı için tıklayınız
 • İsviçreli tur operatörleri İzmir'i tanıyıp önerecek
  Devamı için tıklayınız
 • Alkollü içkilerde ÖTV arttı
  Devamı için tıklayınız
 • Turizm tanıtımı için 68 milyon Euro harcanacak
  Devamı için tıklayınız
 • Egeli turizmcilerden İKSEV’e destek
  Devamı için tıklayınız
 • Otel fiyatlarında yıllık artış yüzde 17
  Devamı için tıklayınız
 • Yılın Bakanı Ertuğrul Günay
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Ecrimisil sorununa da çözüm getirin
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Otomatiğe bağlanan vergi kayıp ve kaçakları attırır
  Devamı için tıklayınız
 • UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki kültür varlıklarımız artıyor
  Devamı için tıklayınız
 • Tercan : Kültürpark'a Miniatürk projesi kentin cazibesini arttırır
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir turizm jüri özel ödülü ETİK Başkanı İşler’e
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Yatırımcıları İzmir’e davet ediyor ve bekliyoruz
  Devamı için tıklayınız
 • Hedef Birleşmiş Milletler'in küresel ilkelerini uygulamak
  Devamı için tıklayınız
 • Foça turizmde kıyı bandındaki en geri kalmış belde
  Devamı için tıklayınız
 • Armis Hotel resmen hizmete açıldı
  Devamı için tıklayınız
 • Edebiyat konseptli Mini Otel açıldı
  Devamı için tıklayınız
 • Finli gazeteciler “Çeşme’yi neden tanıtmıyorsunuz?” diye sordu
  Devamı için tıklayınız
 • Finli medya mensuplarına sıcak karşılama
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK Finli medya mensuplarını ağırlıyor
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir’e gelen turist sayısı yüzde 34 düştü
  Devamı için tıklayınız
 • Yıldırım: İzmir Limanı'nı büyütüp 350 metrelik gemileri yanaştıracağız
  Devamı için tıklayınız
 • Şubat ayında 18 otel yatırım teşviği aldı
  Devamı için tıklayınız
 • Travel Turkey bu yıl 6-9 Aralık'ta düzenlenecek
  Devamı için tıklayınız
 • Egeli turizmcilere programlı teftiş bilgisi
  Devamı için tıklayınız
 • TripAdvisor'dan Türkiye'nin en iyi 25 aile oteli listesi
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK, iş müfettişlerini turizm sektörüyle buluşturuyor
  Devamı için tıklayınız
 • Tur operatörlüğü yasasının taslak metni açıklandı
  Devamı için tıklayınız
 • Yabancı ziyaretçi sayısı Şubat ayında yüzde 7.5 düştü
  Devamı için tıklayınız
 • Tanıtma Genel Müdürü Taşbaşı yükseliş ve düşüş bekledikleri pazarları açıkladı
  Devamı için tıklayınız
 • Türkiye ile Ukrayna arasında vizesiz seyahat resmen başladı
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Turizm sektörünün nitelikli işgücüne ihtiyacı var
  Devamı için tıklayınız
 • Egeli turizmci ITB Berlin'den umutlu dönüyor
  Devamı için tıklayınız
 • Bakan Günay'ı İzmirli kadınlar karşıladı
  Devamı için tıklayınız
 • Turizmci kadınlar Kadınlar Günü'nü Berlin'de kutladı
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir ITB Berlin'e çıkartma yaptı
  Devamı için tıklayınız
 • TÜİK konaklama, yiyecek ve içecekteki enflasyon oranlarını açıkladı
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Turizm sezonu öncesi katı atık, bertaraf bedeli ve havuz sorunu acil çözüm bekliyor
  Devamı için tıklayınız
 • Yerli turist yaz sezonunda ne kadar tatil yaptı, ne kadar harcadı?
  Devamı için tıklayınız
 • Günay: Kitle otellerinin olduğu yerlerde turizm ile toplum arasında bir kopukluk var
  Devamı için tıklayınız
 • Timur Bayındır açıkladı: TÜROFED ile birlikte hareket edeceğiz
  Devamı için tıklayınız
 • Türkiye 2012 yılına yabancı ziyaretçi sayısında yüzde 0.6 artışla başladı
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK'ten Tartan'a teşekkür ziyareti
  Devamı için tıklayınız
 • 2012 ITB Berlin için hazırlıklar tamam; bu yıl ana destinasyon İzmir olacak
  Devamı için tıklayınız
 • İzmir CVB, Efes Kuşadası Kongre Merkezi'ne ortak oldu
  Devamı için tıklayınız
 • Bakan Günay: Turizmi teşvik kapsamına almak için çalışıyoruz
  Devamı için tıklayınız
 • TUROB ve TÜROFED'in yolları yeniden birleşiyor mu?
  Devamı için tıklayınız
 • Kazmayı vurana yatırım indirimi geliyor
  Devamı için tıklayınız
 • Türkiye yeni bir turizm fuarına kavuşuyor: METEX
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK'ten Yıldızhan Otel inşaatına ziyaret
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: ETİK ve TAV İzmir için aynı yöne bakıyor
  Devamı için tıklayınız
 • Egeli turizmciye Valilik'ten fuar katılım müjdesi
  Devamı için tıklayınız
 • TÜİK'ten turizm istatistikleriyle ilgili açıklama
  Devamı için tıklayınız
 • Turizm geliri, 5 milyar dolar eksik...
  Devamı için tıklayınız
 • “Kapımıza kilit vuralım daha iyi”
  Devamı için tıklayınız
 • Bakan Günay: "Türkiye'yi rant hırsına teslim etmeyeceğiz"
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: İzmir, EMITT trenini bu yıl da kaçırdı
  Devamı için tıklayınız
 • EMITT Fuarı 16. kez kapılarını açtı
  Devamı için tıklayınız
 • Ocak ayı enflasyon verileri açıklandı
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK yönetiminden Özgener’e tam destek
  Devamı için tıklayınız
 • Günay: Büyük turizm merkezlerinden butik işletmeciliğe dönme zamanı
  Devamı için tıklayınız
 • Taşbaşı 2012 tanıtım stratejimizi açıkladı
  Devamı için tıklayınız
 • Türkiye’de 74 milyon 724 bin 269 kişi yaşıyor
  Devamı için tıklayınız
 • 2011'de Türkiye'ye gelen ziyaretçi sayısı yüzde 9.8 arttı
  Devamı için tıklayınız
 • Turistle kaçak işçiyi "paket tur" ayıracak
  Devamı için tıklayınız
 • 2011'de artış ve düşüş yaşanan pazarlar
  Devamı için tıklayınız
 • Günay: Bu yıl ilk defa İzmir Türkiye ortalamasını ikiye katladı
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Hollanda Egeli turizmcinin gözbebeği
  Devamı için tıklayınız
 • Tercan: Çeşme Meydanı'na "17.00'den sonra kapılıyız" tabelası asalım
  Devamı için tıklayınız
 • ETİK yöneticileri Bilkay’ı ziyaret etti
  Devamı için tıklayınız
 • Mehmet İşler, TÜROFED başkan yardımcılığına getirildi
  Devamı için tıklayınız
 • 5 yıldızlı oteller EXPO sürecinde bir arada
  Devamı için tıklayınız
 • İşler: Ecrimisil Deli Dumrul Vergisi haline geldi
  Devamı için tıklayınız


 • SPONSORLAR