TESİS HAKKINDA BİLGİLER
Adı
: CLUB RESORT ATLANTİS
Tesis Statüsü
: Tatil Köyü
Tesis Konumu
: BÜYÜK AKKUM MEVKİİ SEFERİHİSAR / İZMİR
Yetkili Kişi
: Gürol ÇELEBİOĞLU
Telefon Numarası
: 0232 745 74 55
Faks Numarası
: 0232 445 70 38
Mail Adresi
: reservation@clubresortatlantis.com
İnternet Sitesi
: www.clubresortatlantis.com
Genel Açıklamalar

Genel :Otelimiz Türkiye'nin ilk Citta-Slow kasabası Seferihisar'a 7,5km, Şirin balıkçı köyü Sığacık'a 1,5 km ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na 60 km mesafededir. 2011 yılında tamamen yenilenen toplam 100,000m² alan üzerine kurulu masmavi koylara hakim olan tatil köyümüzde, 2 katlı bungalow tarzında 345 adet geniş ve konforlu oda 60.000m² büyüklüğündeki bahçelerinde nefis kokulu mandalina, portakal, elma, erik, incir, tarihe tanıklık eden 300-500 senelik zeytin ağaçları, ve dev palmiyeler mevcuttur.Özel konumu ve uygun hava şartlarıyla sörf ve yelken tutkunlarının, sualtı zenginlikleriyle dalış meraklarının vazgeçemediği eşsiz bir tatil köyüdür.

Standart Oda
2011 yılında yenilenen odalarımızın tümü balkon veya teraslı olup deniz, bahçe veya havuz manzaralıdır, taş döşemeli, klima, mini buzdolabı, telefon, televizyon, radyo, emanet kasası, ve banyomuz duşlu olup saç kurutma makinesi mevcuttur.

Restaurant & Bar
Eşsiz manzaralı Sigacik koyuna hakim olan ana restaurantımız sabah, öğle ve akşam yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Ayrica otelimizde aksam yemekleri için Ottoman Et ve Beach balik olarak iki adet a la carte restaurantımız vardır. Otelimizin değişik yerlerinde gün boyunca yararlanacağınız bir çok snack ve snack bar mevcuttur.

Dalış
PADI ,CMAS sistemi dahilinde uzman eğitmenleriyle her adaya eğitim verebilen ekibimiz deneme, başlangıç kursları ile 19 farklı dalış noktasının gizemli yerlerini keşfetmek için hizmetinizdedir. Daha detaylı bilgi için www.teosdivers.com

Mini Club
Uluslararası mini-club deneyimi olan yerli ve yabancı mini-club animatörlerimizle çocuklarınıza spor, dans ve el becerilerini öne çıkaracak aktivitelerle, düşük sezonda 10:00 - 17:00, yüksek sezonda 09:00 - 18:00 saatleri arasında kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!