TESİS HAKKINDA BİLGİLER
Adı
: DÖNMEZ HOTEL
Tesis Statüsü
: 2
Tesis Konumu
: ÜKÜMET CAD. NO. 35800 ALİAĞA/ İZMİR
Yetkili Kişi
: Şeref DÖNMEZ
Telefon Numarası
: 0232 616 16 10
Faks Numarası
: 0232 616 22 05
Mail Adresi
: donmezotel@mynet.com
İnternet Sitesi
: www.prestigehoteldonmez.com
Genel Açıklamalar

Genel :Prestige Hotel Dönmez, Aliağa kent merkezinde olup, yeşil ve mavi manzara eşliğinde rahat ve şık bir ortam sunmaktadır. İş ve tatil amaçlı seyahat eden konuklarına kaliteli bir hizmet vermektedir. Otelimiz, yorucu bir iş gününden sonra sanayi ve iş dünyası temsilcilerinin rahat ve konforu yaşayabileceği tek adrestir. Toplantı, konferans ve davet organizasyonları için, modern salon ve açık mekanlarımız bulunmaktadır.

ODALAR
Beklentilerinizi Karşılayan Üstün Hizmet
Modern ve Şık çizgilere sahip olmanın yanında deniz ve doğa manzarası sunan odalarımız, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlerimize konforlu bir konaklama sunmaktadır.Tüm odalarımız rahatlatıcı renkleri ve yapısıyla rahat ve ferah bir ortam sunmak üzere tasarlanmıştır.

TOPLANTI & DAVET
Toplantı salonumuz; 50 kişi kapasiteli olup; Banket , Kokteyl, Sınıf , U düzeni, T düzenine uygun hazırlanabilmektedir. Kablosuz İnternet, Projeksiyon Cihazı,DVD Player, Dizüstü Bilgisayar, Flip Chart, Kablolu ve Kablosuz Mikrofon bulunmaktadır.

RESTORAN & KAFE & BAR
Otelimizde, 95 kişi kapasiteli Kapalı Restoranımız bulunmakta, konuklarımıza kahvaltı ve ala carte hizmeti vermektedir. Kafeteryamızda doğa manzarası eşliğinde kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Barımızda günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!