X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

Sayın Üyemiz,


21 Nisan 2022 tarihinde gerçekleştirilen ETİK Yönetim Kurulu toplantısına katılan EDM  Bilişim yetkililerinin toplantıda yapmış oldukları bilgilendirme doğrultusunda Konaklama işletmelerine yönelik, zorunlu geçilecek olan E-FATURA bilgilendirme sunumu bilgilerinize sunulmaktadır.

Sunuma ulaşmak için tıklayınız.

EDM Bilişim & ETİK işbirliği kapsamın da  üyelerimize sunacakları  kampanya şu şekildedir;

 

Bildiğiniz üzere, Maliye Bakanlığı tarafından bütün konaklama işletmelerine 1 Temmuz 2022'den önce e-fatura mükellefiyetine geçilmesi zorunlu kılınmıştır.

 

Bu konuda, işletmelerimize faydalı olması, sezonun tam açılmadan önce gerekli işlemlerin yapılması ve e-faturaya geçiş sürecinin en kolay şekilde atlatılması için EDM Bilişim ile görüşmeler gerçekleştirdik.

 

Yaptığımız görüşmeler neticesinde, Gelirler İdaresi Başkanlığı'ndan yetkili olan ve ulusal çapta e-fatura hizmeti veren EDM Bilişim A.Ş. ile üyelerimize özel uygulanmak üzere e-fatura hizmeti hususunda anlaşma yaparak, işbirliği yapmış bulunmaktayız.

 

Bütün üyelerimize kontör ve e-imza ücretlerinde % 20 net indirim sağlanmıştır. Ayrıca başta e-imza veya mali mühür temini olmak üzere, bütün aşamalarda baştan sona kadar üyelerimize destek olunacaktır.

 

E-fatura ve e-arşiv fatura hizmetleri ve süreçle ilgili destek almak için aşağıda bulunan iletişim numaralarından EDM Bilişim A.Ş. Koordinatörü Ali Hakan Beyin iletişim numaralarını aşağıda paylaşıyorum.


 

Yetkili iletişim;

 

EDM Bilişim AŞ.

Ali Hakan Bey  

İletişim: 0541 244 1454

E-Posta: ali.hakan@edmbilisim.com

0 850 308 7 336 (EDM)Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!
x
Etik.org.tr 'yi kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Çerez Politikamız’da. daha_fazla. Anladım