X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ
TESİS HAKKINDA BİLGİLER
Adı
: BERKSOY OTEL
Tesis Statüsü
: 3
Tesis Konumu
: Atatürk Blv. No: 128  Bergama / İZMİR
Yetkili Kişi
: Serhat TÜRK
Telefon Numarası
: (0232) 633 25 95
Faks Numarası
: (0232) 633 53 46
Mail Adresi
: berksoy@berksoyhotel.com
İnternet Sitesi
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube

Genel Açıklamalar

1987 yılında kurulmuş Berksoy Hotel, Bergama’da otelcilik alanında kurulan ilk işletmedir. Berksoy Hotel, ismini aile büyüğümüz olan biz çocukların dedesi olan Hasan Vehbi BERKSOY’dan almıştır.

3 yıldızlı otelimiz, en son 2018 yılında yapılan geniş çaplı yenileme çalışmaları sonunda, karavan konaklamasına uygun kamping alanı, yarı olimpik açık yüzme havuzu, bar ve restoranlar, 57 premium ve 2 suit oda ile toplam 14.000 m2 lik bir alanda faaliyet göstermektedir.

Bahar ve yaz aylarında 1500 kişilik havuz başında ve kış aylarında ise 450 kişilik kapalı restoranımızda, düğün, nişan, doğum günü kutlamaları ve okul, iş, motivasyon gezileri gibi etkinlikler ile konuklarımıza keyifli anlar yaşatmaktayız.

Yaklaşık 30 yılın tecrübesine dayanarak en iyi hizmeti vermek için hem işletmemizi hem de kendimizi yenilemeyi misyon olarak görmekteyiz.

Güler yüzlü personelimiz, otel konforumuz, geniş kahvaltı menümüz ve leziz yemeklerimizle bir aile ortamında sizleri ağırlamaktan sonsuz keyif almaktayız.Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!
x
Etik.org.tr 'yi kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Çerez Politikamız’da. daha_fazla. Anladım