X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ
TESİS HAKKINDA BİLGİLER
Adı
: CUMBA RESTAURANT - BAR
Tesis Statüsü
: Restoran
Tesis Konumu
: İstanbul Caddesi No:54  Bornova / İZMİR
Yetkili Kişi
: Murat Erhan GÜLDOĞAN
Telefon Numarası
: (0232) 388 28 50
Faks Numarası
: (0232) 388 63 72
Mail Adresi
:
İnternet Sitesi
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube

Genel Açıklamalar

Karşınıza çıkan ve mimarisiyle, hizmetiyle İzmirliler'in yanısıra transit yolcuların kaliteli hizmet beklentisine yüzde yüz cevap veren Cumba Restoran'ın bu günlere gelişi hiç te kolay olmadı.

Yıl, 1994, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışın en güzel örneği VEBAŞ'ın yanı başında "Hiç Bir İşe Yaramaz" denilen, hatta ağaç bile yetişeceği konusunda kuşkular olan bu alanın İzmir'in nezih mekanlarından biri olacağı hiç kimsenin aklının köşesinden geçmezdi bir kaç kişi hariç...

10-15 cm boyunda 1000 tane çam fidanı, muz ağaçları, selvi, kumkumat ve renkli ağaçlar dikilerek bahçıvanlarla hayranlık uyandıran dev ağaçlar oldu.

Atılan her adımda müşteri sağlığı memnuniyeti ve hijyen düşünüldüğü için tuvaletler ve mutfakta kullanılan her şey son derece güvenilir malzeme kullanıldı. Salonlarda göze hitap edebilecek antika eşyalar temin edildi.

Büyük emekler ile doğan ve büyüyen bu çocuğun bir adı olması gerekiyordu. VEBAŞ' tan akaryakıt alanlar arasında yapılacak anketle belirlenmesine karar verildi. Aralarında sevilen şarkısı "Karabiberim" olmasını isteyen Serdar Ortaç ve "Zeytin Gözlüm" olmasını isteyen ünlü sanatçı Emel Sayın'ın da bulunduğu 5000 kişi arasında yapılan anket' ten çıkan isim ise "CUMBA" oluyordu.

Ve... yıl 1997 CUMBA'yla tanışmanın zamanı gelmişti...

Ve... Yıl 2002 sizlerle birlikteyiz....

Ve... Yıllarca sizlerle birlikte olmak dileğiyle......Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!
x
Etik.org.tr 'yi kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Çerez Politikamız’da. daha_fazla. Anladım