X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ
TESİS HAKKINDA BİLGİLER
Adı
: GRAYMARK OTEL
Tesis Statüsü
: 3
Tesis Konumu
: Etiler Mah. Mürselpaşa Blv. No:8  Konak / İZMİR
Yetkili Kişi
: Reyhan KOÇ
Telefon Numarası
: (0232) 484 00 72
Faks Numarası
: (0232) 484 00 72
Mail Adresi
İnternet Sitesi
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube

Genel Açıklamalar

Pencerenizden enternasyonal fuarının yeşil doğasını ve çocukluğumuzun eğlencesi; Lunaparkın rengarenk dönme dolabını seyrederken gitmek istediğinizde 2 dakika sonra orada olacaksınız. Kuruluşu 14.yy.’a dayanan Kemeraltı'nın eşsiz bir labirentin parçalarını oluşturan sokaklarında gezmek için metroyla sadece 1 durak gitmeniz yeterli olacaktır. Ardından denizin ve hayatın birleştiği bir nokta olan Kordon boyunda akşamlar bir başka güzel olacaktır. Gemiler, yatlar, vapurlar usulca sahilden geçerken; rüzgarın uğultusu eşliğinde bir bardak kahve içerek günün yorgunluğunu atmak sadece 1,6 km. uzaklığındadır.

Otelimiz, İzmir fuar merkezinde bulunan konumu ve şehir merkezinde bulunması ile size ulaşım gibi birçok yönden kolaylık sağlamaktadır. İzmir'de iş toplantılarınız ve iş yemeklerinizin yeni adresi oluyoruz.

100 kişiye kadar hizmet verebilen salonumuz oturma ve sunum düzenini bize bildirmeniz halinde sizin için düzenlenmektedir. Tüm katılımcılara etkinlik süresince geçerli sınırsız kablosuz internet kullanım hakkı verilmektedir.

Sağlıklı ve lezzetli ürünler ile özenle hazırlanmış kahvaltı güne tam motive olarak başlamanızı sağlayacaktır. Öğlen ve akşam yemeği için Greymark şeflerinin özel tatlarını da denemelisiniz.Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!
x
Etik.org.tr 'yi kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Çerez Politikamız’da. daha_fazla. Anladım