X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ
TESİS HAKKINDA BİLGİLER
Adı
: RAMADA HOTELS & SUITE BY WYNDHAM KEMALPAŞA İZMİR
Tesis Statüsü
: 4
Tesis Konumu
: İzmir–Ankara Asfaltı 24.Km No: 44/6 Ulucak-Kemalpaşa/İZMİR
Yetkili Kişi
: Selin Avşar İNANLI
Telefon Numarası
: (0232) 977 70 70
Faks Numarası
: (0232) 877 03 55
Mail Adresi
: info@ramadakemalpasa.com
İnternet Sitesi
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube

Genel Açıklamalar

Modern yüzü ve gelişen sanayisi ile öncü bir şehir olan İzmir ve Kemalpaşa bölgesi dünyanın en geniş otel zinciri olan Wyndham Hotels & Resorts çatısı altındaki Ramada markasıyla tanışmıştır.

Dünya’da 80 ülkede 20 farklı marka ile 9.300’ü aşkın oteli bulunan, grubun İzmir’deki ilk Ramada Hotel & Suites by Wyndham markası 2014 yılı başında Kemalpaşa’da hizmete girmiştir. 

83 Standart Oda, 16 Deluxe Oda, 4 Suit ve 13 Dubleks Suit ile farklı kategorilerde toplam 116 odası, Dünya ve Türk mutfaklarından geniş seçenekler sunan Cherry A’la Carte restaurantı, modern ve teknolojik ekipmanlarla donatılmış toplantı salonları, business center’ı ve 1500 m2’lik alana yayılmış olan Welness SPA ile iş dünyasına hizmet vermektedir.

70 m2’den 150 m2’lik seçeneklere kadar, her biri gün ışığı alan konforlu toplantı salonlarımızda teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak yapacağınız başarılı bir iş toplantısını çalışma arkadaşlarınız ya da iş ortaklarınızla paylaşacak, kusursuz geçek sunumunuzun keyfini çıkaracaksınız.

Yüksek tempoda geçen iş gününden sonra özel jakuzili suitten kapalı yüzme havuzuna, masaj ve bakım odalarından, sauna, hamam hizmetlerine kadar ihtiyacınız olan her şey tek bir yerde, elinizin altında olacak.

Günün sonunda hayal ettiğiniz huzurlu uykuya Ramada Hotel & Suites By Wyndham İzmir Kemalpaşa’da kavuşacak ve dinleneceksiniz...Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!
x
Etik.org.tr 'yi kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Çerez Politikamız’da. daha_fazla. Anladım