X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ
TESİS HAKKINDA BİLGİLER
Adı
: STONE HOUSE
Tesis Statüsü
: Çiftlik Evi
Tesis Konumu
: Kayserkaya Mevkii No:1O Şarap Fab. Yanı Şirince-Selçuk/İZMİR
Yetkili Kişi
: Hüseyin İPEK
Telefon Numarası
: (0232) 898 33 02
Faks Numarası
: (0232) 898 33 02
Mail Adresi
: management@byipek.com / huseyin@byipek.com
İnternet Sitesi
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube

Genel Açıklamalar

Stonehouse, zeytin, incir, şeftali, elma, tarih ve çam ağaçlarıyla çevrili, size büyük bir organik yaşam duygusu verecek çok büyük bir bahçede yer almaktadır.


Misafirlerimizin taze süt içme, taze yumurta, peynir, tereyağı yemek ve organik zeytinyağımızı tatma şansı olması harika ... Bu sihirli bahçede, bir köyde yaşamak zorunda olduğunuz tüm etnik detayları da bulacaksınız! Türk hamamını denemek, geleneksel bir taş fırında pişirilecek harika geleneksel yiyecekleri tatmak, sabah uyandığınızda doğal şelale görmek için fırsatınız olacak.


Bu geleneksel yaşam deneyimlerinin yanı sıra, Şirince'de büyük rahatlık fırsatına sahip olacağınız tek yer burası .. Bahçede, uluslararası standartlara uygun hijyenik bir yüzme havuzunuz olacak. Bu, dağların ortasındaki yüzme havuzunda yüzmek ve doğal yeşil bir manzara için harika bir deneyim olacak.


Bahçenin içinde dinlenmek için 4 hamak, 1 küçük amfitiyatro, dağ manzaralı 1 okuma köşesi bulunmaktadır. Güler yüzlü personelimiz sizi “gerçekten hoş geldiniz” hissettirmek ve yapmak için her zaman sizi bekliyor olacak. hayaller gerçek oluyor.


Bu deneyimi ertelememenizi öneririz.
Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!
x
Etik.org.tr 'yi kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Çerez Politikamız’da. daha_fazla. Anladım