X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ
TESİS HAKKINDA BİLGİLER
Adı
: THE FORTYFIVE BUSINESS OTEL
Tesis Statüsü
: 4
Tesis Konumu
: Keçiliköy OSB Mah. Atatürk Blv. No:7/1  Yunus Emre/MANİSA
Yetkili Kişi
: İlter YILMAZ
Telefon Numarası
: (0236) 233 18 16
Faks Numarası
: (0236) 233 18 16
Mail Adresi
İnternet Sitesi
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube

Genel Açıklamalar

Manisa Organize Sanayi Bölge Yönetimi’nin; sanayicisine daha iyi hizmet vermek amacıyla planladığı yeni yatırımı “The Fortyfive Business Hotel & Spa” 10 Nisan 2017 tarihinde konuklarını ağırlamaya başladı. MOSPARK kampüs alanımız içerisinde yer alan otelimiz adını Manisa ilimizden almıştır.


Bölgenin önemli bir ihtiyacını giderecek olan The Fortyfive Business Hotel & SPA lüksün konforla bütünleştiği gerçek bir "YENİ NESİL BUSINESS OTEL" olma özelliğini taşıyor.


“Stresten uzak, motivasyonu yüksek iş hayatı ve daha da fazlası için” sloganıyla çıkış yapan otelimizin 49’u standart, 2’si süit, 1’i engelli olmak üzere 52 odası, Türk ve Dünya mutfağı A la Carte Restoran toplam 450m2 alanı 160 kişi kapasiteli yemek salonu, 1200 m2 modern dizayn SPA ve fitness merkezi,Türk hamamı, masaj odaları, buhar odaları, sauna, kapalı yüzme havuzu, tenis kort ve duvar tenis alanı ile kaliteli hizmet anlayışını benimseyen The Fortyfive Business Hotel & SPA misafirlerine kendini iyi hissettirme üzerine kurulu hizmeti ile dingin ve huzurlu bir ortam yaratmayı hedefliyor.Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!
x
Etik.org.tr 'yi kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Çerez Politikamız’da. daha_fazla. Anladım