X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ
TESİS HAKKINDA BİLGİLER
Adı
: VELİ EFENDİ BALIK PİŞİRİCİ
Tesis Statüsü
: Restoran
Tesis Konumu
: İnciraltı Cad. 10.Sokak No: 179/A  Balçova / İZMİR
Yetkili Kişi
: Veli SİNANOĞLU
Telefon Numarası
: (0232) 277 77 66
Faks Numarası
Mail Adresi
: inciralti@izmirbalikpişiricisi.com
İnternet Sitesi
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube

Genel Açıklamalar

Kurucusu Veli Sinanoğlu' nun aynı zamanda  işletmeciliğini oğulları ile yaptığı Veli Usta Balık Restaurantları , 1970 yılından beri İzmir' de hizmet veriyor.. İş dünyasının değerli iş adamlarını bir araya getiren, iş yemekleri, grup yemeklerinin yanında aileniz ile birlikte baş başa balık yeme imkanı sunan Veli Usta Balık restaurantları, ünlülerinde uğrak yeri olma durumundadır. Müdavimleri arasında cemiyet hayatının tanınmış simalarıda bulunmaktadır..


Sağlıklı, hijyenik ve lezzetin öncelikli olduğu menüde her tad, doğal, taze ve mevsimsel ürünler özenle seçilerek hazırlanmaktadır. Eğitimli ekibinin konuklarına profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunmaya amaç edindiği Veli Usta' da lezzetin gerçek anlamını arayanları doyumsuz tatlar denemeye davet ediyoruz.


VİZYONUMUZ

1970 yılından itibaren , kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ilke edinmiş, kendini sürekli yenileyerek  gelişen, yiyecek ve içecek sektöründe en önlerdeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini  sağlayarak lider firma olma özelliğini  devam ettirmektir.


MİSYONUMUZ

VELİ USTA olarak Yiyecek ve içecek  işletmeciliğinde en kaliteli ürün ve hizmeti, tüm konuklarımızın yeme-içme ve deniz ürünlerini kendini iyi hissedeceği keyifle tüketebileceği ortamlarda sunarak; sektörün en beğenilen ve tercih edilen markası olmak..Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!
x
Etik.org.tr 'yi kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Çerez Politikamız’da. daha_fazla. Anladım