X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ

Hedefimiz birliğimizin üyesi otellerin emektar kadın yöneticileri, çalışanlarını,  birey olarak yüreklendirmek ve güçlendirmektir. Bu çalışmalardaki amacımız rol model olarak, “Bende varım, bende yapabilirim” fikrinin öncülüğünü benimsetmektir.

Etik Turizmci Kadın Kolu Kurulu, kadın olarak, ülkemiz turizmine çok büyük katkısı olacağına inanan her kadına kapımız açıktır. Yalnız olmadığınıza inanmanız gerekmektedir. Bizlere bu yolda başarı daha çok kadına ulaşarak onlara dokunarak gelecektir. “Ticarete bereket, biz kadınlarla gelecektir” diyerek bizimle birlikte yola çıkmış emektar kadın kardeşimize teşekkürlerimi sunarız.


Vizyon

Kendini geliştirmeye açık ve girişimci olmak isteyen tüm kadınların, geleneksel iş modellerinin yanında, teknolojinin desteği ile hayallerindeki girişimciliklerini gerçekleştirmelerine aracılık ederek kadın girişimcinin sayısını arttırmak.

Misyon

İzmir İlinde ve Ege Bölgesi’nde kadın girişimcilik potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve donanımlı hale getirilmesi amacıyla politika belirlemek ve girişimcilik kültürünün kadınlar arasında gelişmesine öncülük etmektir.


                                                                 Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!
x
Etik.org.tr 'yi kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Çerez Politikamız’da. daha_fazla. Anladım