X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
MENÜ
TESİS HAKKINDA BİLGİLER
Adı
: CLUB MARVY
Tesis Statüsü
: 5
Tesis Konumu
: Cumhuriyet Mah. 3008 Sk. No:1  Özdere / İZMİR
Yetkili Kişi
: Alper Tamer DOLANAY
Telefon Numarası
: (0232) 797 63 64
Faks Numarası
: (0232) 797 63 64
Mail Adresi
:
İnternet Sitesi
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube

Genel Açıklamalar

Doğanın ve kusursuz sadeliğin tam ortasında dingin bir rota… Marvy, telaştan ve kalabalıklar arasında yer edinme çabasından uzakta, farklı bir özgürlük deneyimi sunuyor.


Sakin lüks

Marvy; etkisini yalınlığın, sadeliğin büyüsünden alıyor. Burada doğanın sundukları ile aramızdaki bütün sınırlar kalkıyor. Marvy  bizi, ayakkabılarımızı çıkarıp, sıcacık kumlar ve masmavi denizle buluşmaya, doğa ile yeniden bir olmaya, bedenimizi Ege’nin otantik büyüsüne bırakmaya, davet ediyor.

Hayatın sunabileceği en büyük lüks, belki de bu!


PLAJLAR

Mavinin tüm tonlarını görebileceğiniz kristal parlaklığındaki denize sahip Club Marvy’de, aileler ve çiftler için hazırlanmış Marvy Bay’de ya da sadece yetişkin misafirlerimize özel Boho Beach’te özü bohem, ruhu göçebe bir tatil...


HAVUZLAR

Yeşil ve mavinin tam ortasında olmak mı, yoksa sonsuzluğu yaşamak mı... Biri deniz seviyesinde palmiye ve çam ağlarının altında güneşlenebileceğiniz, diğeri ise gökyüzünü ve denizi ufuk çizgisinden ayırarak güneşi kendinize daha yakın hissedeceğiniz bir noktada.


AQUAPARK

Nefes kesen doğada, nefes kesen macera! 

Çocuklar için olduğu kadar yetişkinler için de tasarlanmış Aquapark’ta eğlencede sınır tanımayacaksınız… Marvy'nin 12 su kaydırağından oluşan aquaparkında eğlence dolu bir gün sizi bekliyor… Gençleri gün boyunca mutlu ve aktif tutacak, heyecan verici ve sınırlarını zorlayacak çekim merkezi..Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!
x
Etik.org.tr 'yi kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Çerez Politikamız’da. daha_fazla. Anladım